TRENING, TRANSPORT I SRZEDAŻ KONI

Splendid Lady

Splendid Lady to 5- letnia klacz z dobrym pochodzeniem skokowym (https://www.bazakoni.pl/splendidlady-mg-chicosboy-shreeya )
Klacz charakteryzuje się wspaniałym charakterem , jest bardzo kontaktowa, współpracuje z człowiekiem , szybko się uczy i reaguje na lekkie pomoce.
Ma za sobą już kilka wyjazdów treningowych oraz udany start w zawodach. Na obcym terenie zachowuje się spokojnie jest odważna nie boi się nowych rzeczy. Chętnie skacze, dobrze prowadzi się w parkurze i dobrze się rusza.
Idealny koń koń dla osoby która marzy o sporcie ,a także o przyjacielu z którym będzie pokonywać kolejne szczeble kariery. Dla kogoś kto szuka konia na całe życie, konia z który pojedzie na zawody a także w relaksujący teren.
Splendid Lady bezproblemowa przy jakichkolwiek zabiegach, wręcz je lubi. Uwielbia się przytulać. Wychowana w bardzo dobrych warunkach, nigdy nie miała problemów zdrowotnych (RTG do wglądu)
Możliwość dwudniowej próby , w celu podjęcia ostatecznej decyzji na nowym miejscu. Tylko w dobre ręce .Możliwość transportu